Затримано «тітушку», який у закликав створити «Дніпропетровську народну республіку» (відео)

Також спільник терористів інформував кураторів про настрої населення та соціально-політичну ситуацію у Дніпропетровську. ДеПо >>  05.05.2016 13:50

Він поширював також інформацію, спрямовану на дискредитацію українського війська, матеріали із закликами до насильницької зміни конституційного ладу, громадської непокори діючій владі, інструкції з уникнення мобілізації тощо.

Також спільник терористів інформував кураторів про настрої населення та соціально-політичну ситуацію у Дніпропетровську.

Під час обшуку співробітники спецслужби вилучили у зловмисника комп'ютерну техніку з доказами протиправної діяльності.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканість України) Кримінального Кодексу України. Тривають слідчі дії. // Прес-центр СБ України

Під час Революції Гідності чоловік зібрав групу молодиків-т.зв. «титушек» та нападав на учасників «Євромайдану» біля Дніпропетровської облдержадміністрації. Згодом, після поїздки до окупованого Криму та РФ, розпочав інформаційні акції в інтересах «руського міра».

За вказівкою кураторів з терористичної організації «ДНР» зловмисник активно розповсюджував антиукраїнські матеріали на різних інформаційно-політичних інтернет-сторінках.


Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «Затримано «тітушку», який у закликав створити «Дніпропетровську народну республіку» (відео)»

Калейдоскоп событий