обновлено
11.12.2017
14:55

Метки сюжета

"Потрібно Міністерству соціальної політики у травні місяці провести усі необхідні виплати ветеранам". Урядовий портал >>  05.05.2016 11:46

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман закликав Міністерство соціальної політики України забезпечити до 5 травня виплату підвищеної разової допомоги учасникам війни та членам сімей загиблих та дружинам (чоловікам) померлих інвалідів війни, учасників бойових дій, учасників війни і жертв нацистських переслідувань. Про це Прем'єр-міністр заявив, відкриваючи засідання Уряду у четвер, 5 травня. "Потрібно Міністерству соціальної політики у травні місяці провести усі необхідні виплати ветеранам", - заявив Володимир Гройсман . Глава Уряду нагадав, що на попередньому, позачерговому засідання Уряду 29 квітня було прийнято рішення про збільшення розміру виплати щорічної разової допомоги учасникам війни з 170 до 400 гривень. "Потрібно, щоб у травні кожен ветеран отримав, і родини загиблих отримали відповідні суми, які призначені. Просив би це відпрацювати, 10 травня погодити це з Бюджетним комітетом Парламенту і відповідним чином провести усі необхідні виплати", - зазначив Володимир Гройсман . 

Урядовий портал


Другие новости темы:


Еще ссылки (2) про «Прем'єр-міністр закликав Міністерство соціальної політики забезпечити виплату підвищеної разової грошової допомоги ветеранам війни та членам сімей загиблих»

Калейдоскоп событий