Степан Кубів відзначив важливість диверсифікації напрямків експорту для українських товарів. Народна Рада >>  04.07.2016 21:49

Сьогодні на засіданні Погоджувальної ради з головами фракцій Перший віце-прем’єр-міністр Степан Кубів прокоментував “продуктове ембарго” з боку Російської Федерації, запроваджене згідно Указу Президента РФ. Степан Кубів відзначив важливість диверсифікації напрямків експорту для українських товарів. Особливо зважаючи на посилення необґрунтованої економічної агресії щодо України з боку Росії. Дії РФ не можуть залишитися без адекватної відповіді української сторони. Відповідні заходи будуть невідкладно запроваджені Урядом України, - наголосив Перший віце-прем’єр-міністр України. Степан Кубів також зазначив, що попередні роки Україна орієнтувала 70% експорту на Росію. Саме тому зараз важливо, щоб Парламент активно підтримував ініціативи Уряду та Мінекономрозвитку щодо розширення експортних можливостей для українських товарів. За словами Степана Кубіва , розширення зовнішніх ринків для українських експортерів мають покращити експортні можливості, які очікувано зазнають штучного погіршення внаслідок непрозорих, невиправданих дій РФ, які носять відверто дискримінаційний характер. “Посилення можливостей для українського експорту потребує також якнайшвидшого прийняття низки законопроектів. Як тих, що безпосередньо стосуються питань експорту, так із загальноекономічних, які продовжують реформи у сфері економіки”, - відзначив Степан Кубів. “Ми повинні прийняти ті закони, які стабілізують нашу економіку. Це спільна робота: Уряду, Парламенту та Президента”, - наголосив Степан Кубів Детально ці законопроекти можна побачити на інфографіці ( https://www.facebook.com/mineconomdev/photos/a.186806384710351.48316.174431545947835/1126407370750243/?type=3&theater ) 

Урядовий портал


Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «Степан Кубів прокоментував "продуктове ембарго" з боку РФ та назвав пріоритетні законопроекти на найближчий тиждень»

Калейдоскоп событий