обновлено
24.07.2017
16:35

Під час зустрічі відбувся обмін думками щодо нинішньої безпекової ситуації у Східній Європі. Урядовий портал >>  04.05.2016 19:33

4 травня Міністр закордонних справ України Павло Клімкін взяв участь у зустрічі міністрів закордонних справ країн-учасниць Вишеградської четвірки та "Східного партнерства", організованій Чеським головуванням у В4. У заході також взяли участь Єврокомісар з питань європейської політики сусідства та переговорів з розширення Йоганес Ган, заступник Генерального секретаря Європейської служби зовнішньої діяльності Хельга Шмід , представники МЗС Швеції, Нідерландів і Німеччини. Цьогорічна зустріч була присвячена виконанню зобов'язань, ухвалених під час саміту "Східного партнерства" у Ризі у 2015 році. Учасники обговорили нагальні потреби та очікування країн-учасниць "Східного партнерства" від реалізації цієї програми в подальшому. Під час зустрічі відбувся обмін думками щодо нинішньої безпекової ситуації у Східній Європі. Павло Клімкін у виступі в ході пленарного засідання наголосив на важливості імплементації Угоди про зону вільної торгівлі, а також необхідності надання Україні та Грузії безвізового режиму влітку цього року. Міністр закордонних справ України також відзначив наявність численних викликів і загроз міжнародній системі безпеки, серед яких міжнародний тероризм, гібридні війни, регіональні конфлікти тощо. Окрема увага була приділена питанню виконання Мінських домовленостей, перспективам стабілізації безпекової ситуації на Донбасі та ролі Росії в цьому процесі. Під час візиту до Праги Міністр закордонних справ України провів низку двосторонніх зустрічей зі своїми закордонними колегами. 

Урядовий портал


Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «Павло Клімкін взяв участь у зустрічі міністрів закордонних справ країн-учасниць Вишеградської групи та "Східного партнерства"»

Калейдоскоп событий