обновлено
18.12.2017
11:35

Метки сюжета

Гройсман пояснив зниження курсу гривні сезонними коливаннями

Гройсман також зазначив, що Нацбанк наразі має достатньо валютних резервів. Прем'єр також висловив сподівання, що у вересні Україна продовжить співпрацю з МВФ. Еспресо TV >>  03.09.2016 22:39

Прем'єр також висловив сподівання, що у вересні Україна продовжить співпрацю з МВФ.

Раніше цього дня президент Петро Порошенко

також заявив

, що очікує, що у найближчі дні Міжнародний валютний фонд проведе засідання, на якому вирішить виділити Україні черговий транш фінансової допомоги.

При цьому, за словами прем'єра Гройсмана, черговий транш становитиме понад 1 млрд доларів США - їх український уряд планує спрямувати у валютні резерви. За словами прем'єра, це позитивно вплине на зміцнення гривні.

Він також нагадав, що Україна має 1 млрд доларів кредитних гарантій США, які уряд планує спрямувати до держбюджету й врахувати у його дохідній частині.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман вважає, що зниження курсу гривні викликане сезонними коливаннями, й прогнозує стабілізацію ситуації на валютному ринку вже найближчим часом, повідомляє прес-служба уряду.

"Ситуація буде абсолютно стабільна. Я думаю, що це такі сезонні коливання. Ризиків для українських громадян тут немає, ми їх не бачимо", - цитує слова пана Гройсмана прес-служба.

За його словами, об'єктивних коливань, які потребували би втручання влади, немає. Пан Гройсман також зазначив, що Нацбанк наразі має достатньо валютних резервів.

BBC Ukrainian

ФОТО:

Еспресо TV: Гройсман пояснив, чому падає гривня

Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «Гройсман пояснив зниження курсу гривні сезонними коливаннями»

Калейдоскоп событий