обновлено
24.07.2017
10:31

Метки сюжета

У Беслані напали на журналістів і учасниць акції проти Путіна

У Костюченко відібрали камеру і телефон, після чого забрали в невідомому напрямку. BBC Ukrainian >>  15:37

Колега Костюченко Олена Мілашина повідомила, що в нападі брала участь група "невідомих людей у штатському, яких у величезній кількості зігнали на територію першої школи Беслана". За словами Мілашиної, у Костюченко відібрали камеру і телефон, після чого забрали в невідомому напрямку.

"Те ж саме зробили з Еллою Кесаєвою і Світланою Маргієвою. У них відібрали камери, коли вони знімали, як їх оточують люди в штатському. З Костюченко зв'язку немає", - написала Мілашина в своєму Facebook.

"Новая газета" заявила, що має намір звернутися до Слідчого комітету за фактом бездіяльності поліцейських під час нападу на журналістів.

Елла Кесаєва, Світлана Маргієва і ще три жінки 1 вересня під час траурних заходів в Беслані наділи майки з написами, що звинувачують в події в Беслані Володимира Путіна. У чотирьох з п'яти учасниць акції в захопленій терористами школі загинули діти.

Жінки вимагали розслідування трагедії і звинувачували правоохоронні органи в обстрілі школи, в якій знаходилися заручники. Їх затримали за звинуваченням у порушенні порядку проведення мітингів.

У Беслані напали на Еллу Кесаєву і Світлану Маргієву - матерів заручників у школі, які в день жалобних заходів одягли майки зі звинуваченнями на адресу президента Росії Володимира Путіна. Про це повідомили журналісти "Новой газеты" і видання "Такие дела".

Нападу також зазнали працівники цих ЗМІ Олена Костюченко та Діана Хачатрян.

За словами засновника "Таких дел" Дмитра Алешковського, у журналістів відібрали телефони і облили їх зеленкою.

BBC Ukrainian


Калейдоскоп событий