Загалом проведення другого засідання Підкомітету дозволило обговорити взаємодію у багатьох напрямках співробітництва між Україною та ЄС. Народна Рада >>  03.06.2016 19:09

3 червня 2016 р. у Брюсселі відбулося друге засідання Підкомітету з питань юстиції , свободи та безпеки Комітету асоціації Україна – ЄС . Українську делегацію на засіданні очолив заступник Міністра юстиції України Антон Янчук , делегацію Євросоюзу – Заступник Голови підрозділу з питань Східного партнерства Європейської служби зовнішньої дії Адріано Мартінс .  У рамках засідання Підкомітету було обговорено широкий комплекс питань , зокрема у таких сферах як : захист персональних даних ; міграція , притулок та управління кордонами ; мобільність ; боротьба з легалізацією ( відмиванням ) коштів та фінансуванням тероризму ; боротьба з незаконним обігом наркотичних засобів , прекурсорів та психотропних речовин ; боротьба зі злочинністю та корупцією ; правове співробітництво тощо . Глава української делегації Антон Янчук повідомив про досягнутий прогрес України у ході проведення регулярних діалогів і спільних двосторонніх заходів співробітництва у процесі імплементації Угоди про асоціацію у сферах юстиції , свободи та безпеки . Також були визначені пріоритетні напрямки посилення дво - та багатостороннього співробітництва між Україною та ЄС і державами-членами ЄС у цих сферах . Особлива увага була приділена позитивній оцінці співпраці щодо реалізації Плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України . Українська сторона поінформувала про заходи , вжиті для виконання другої фази Плану дій з лібералізації візового режиму та проблеми , які виникають під час виконання Угоди між Україною та ЄС про спрощення оформлення віз . Загалом проведення другого засідання Підкомітету дозволило обговорити взаємодію у багатьох напрямках співробітництва між Україною та ЄС .

Урядовий портал


Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «У Брюсселі завершилося друге засідання Підкомітету з питань юстиції, свободи та безпеки Комітету асоціації Україна - ЄС»

Калейдоскоп событий