обновлено
16.01.2018
21:21

Метки сюжета

Делегацію ЄC очолив керівник підрозділу з питань стратегії та інструментів Європейської політики сусідства Європейської служби зовнішніх дій Джанлука Гріппа. Народна Рада >>  19:09

3 червня 2016 р. у Брюсселі ( Королівство Бельгія ) пройшло перше засідання кластера 4 Підкомітету з питань економіки та іншого галузевого співробітництва Комітету асоціації Україна – ЄС, присвяченого питанням науки та технологій , інформаційного суспільства , аудіовізуальної політики , освіти та молоді , культури , спорту та фізичної культури . Перший заступник Міністра освіти і науки України Інна Совсун очолила українську делегацію , до складу якої увійшли представники Мінкультури , Мінекономрозвитку , Мінмолодьспорту , Держкомтелерадіо та Урядового офісу з питань європейської інтеграції СКМУ. Делегацію ЄC очолив керівник підрозділу з питань стратегії та інструментів Європейської політики сусідства Європейської служби зовнішніх дій Джанлука Гріппа . У ході розгляду питань порядку денного засідання сторони обговорили стан виконання Угоди про асоціацію та поточне співробітництво у сферах науки та технологій , інформаційного суспільства , ауд іовізуальної політики , освіти та молоді , культури , спорту та фізичної культури . П ід час засідання українська сторона наголосила на заінтересованості України у розширенні можливостей залучення учасників та партнерів з України у проектах програми Еразмус +, підкресливши доцільність проведення активної роботи щодо інформування громадських організацій України про цю програму шляхом проведення інформаційних кампаній в усіх регіонах України та запровадження інших ефективних інструментів поширення відповідної інформації . Також Сторону ЄС було поінформовано про стан імплементації Угоди між Урядом України та Європейською Комісією щодо участі України у програмі «Креативна Європа », прогрес України в реалізації ауд іовізуальної політики відповідно до європейських стандартів , поточний стан розвитку цифрової економіки та інформаційного суспільства . Зокрема , надано інформацію щодо розробки і впровадження Цифрового Порядку денного для України та наголошено на важливості для України реалізації проектів « COMUS » і « CDIS ». Напередодні засідання сторон і ЄС передано інформацію про стан справ у відповідних сферах у контексті імплементації Україною Угоди про асоціацію і Порядку денного асоціації Україна – ЄС.

Урядовий портал


Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «Відбулося перше засідання кластера 4 Підкомітету з питань економіки та іншого галузевого співробітництва Комітету асоціації між Україною та ЄС»

Калейдоскоп событий