обновлено
17.12.2017
05:28

Метки сюжета

Обвинувальний акт стосовно зловмисника скеровано до Голосіївського районного суду м. Києва для розгляду по суті. Народна Рада >>  03.06.2016 19:09

У такий спосіб упродовж 2013-2014 років аферисту вдалося ошукати 7 громадян на загальну суму майже 200 тис. доларів США та 13 500 євро.

Його дії кваліфіковано за ч. 2, 3, 4 статті 190 Кримінального Кодексу України (заволодіння чужим майном шляхом обману, вчинене у великих та особливо великих розмірах повторно).

Обвинувальний акт стосовно зловмисника скеровано до Голосіївського районного суду м. Києва для розгляду по суті.

Прес-служба прокуратури міста Києва

Як встановлено досудовим розслідуванням, 30-річний іноземець діяв за класичною схемою. Спочатку взяв в оренду дорогий автомобіль та 3-х кімнатну квартиру у престижному житловому комплексі в центрі столиці. У подальшому, видаючи себе за перспективного бізнесмена, під надуманими приводами знайомився з місцевими мешканцями та втирався їм у довіру.

Хизуючись начебто наявними у нього впливовими зв’язками, зловмисник пропонував новим знайомим свою допомогу у придбанні за низькими цінами квартир, мобільних телефонів, дорогоцінних каменів тощо. Для створення уяви про справжність та законність своїх намірів, молодик надавав потерпілим боргові розписки, та навіть періодично повертав незначні частини позичених коштів, хоча насправді не мав на меті ані виконувати своїх обіцянок, ані повертати борги.


Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «Іноземця, який прикидався впливовим бізнесменом, судитимуть за шахрайство»

Калейдоскоп событий