обновлено
23.08.2019
03:47

Персоны

Уго Чавесу оголосили війну і він "прийняв виклик"

Як передає AFP, в своєму телевізійному виступі глава держави закликав трудове населення до економічної війни проти великих компаній, дії яких, на його думку, погіршують економічне становище в країні. INTV >>  03.06.2010 09:49

Керівництво Empresas Polar всі звинувачення на свою адресу відкидає.

Раніше компанія вже піддавалася санкціям з боку держави: у неї заарештовували продукцію і конфісковували земельні ділянки. У травні Чавес пригрозив закрити пивоварню, що належить компанії.

Читайте також:

Чавес покликав усіх революціонерів у Twitter

Чавес заявив, що Бог - венесуелець

Чавес звинуватив Колумбію в причетності до розвідувальних операцій США

Уго Чавес закликав населення до "економічної війни" проти великих кампаній, дії яких погіршують економічне становище в країні. Президент Венесуели Уго Чавес заявив , що бізнес-еліта країни оголосила йому війну і що він "приймає виклик". Як передає AFP, в своєму телевізійному виступі глава держави закликав трудове населення до "економічної війни" проти великих компаній, дії яких, на його думку, погіршують економічне становище в країні.

Крім того, Чавес звернувся до керівництва найбільшого у Венесуелі виробника продуктів харчування, Empresas Polar, з попередженням про можливу націоналізацію компанії. Президент, за його словами, незадоволений тим, що Empresas Polar контролює ціни на продукти і приховує частину виробленої продукції від влади.

Крім того, Чавес вважає, що глава компанії Лоренцо Мендоза націлений на те, щоб зайняти крісло президента Венесуели.

ФОТО:

INTV: Чавес оголосив війну великому бізнесу

Калейдоскоп событий