обновлено
21.02.2017
17:45

Метки сюжета

Габриэль ОКЕЧУКВУ: Защитник ударил меня локтем и рассек лицо

- Вважаю, що сьогодні ми провели поганий матч. - Сьогодні ти забив свій дебютний гол за «Карпати». Нічого страшного, зараз я почуваюся добре. Спорт.ua >>  11:21

— Гольову передачу віддав твій друг Бланко-Лещук...

— Так, Густаво мене добре розуміє. Ми проводимо з ним багато часу і у нас чудове порозуміння. Пас вийшов чудовим. Це командна робота!

— На початку матчу тобі добряче дісталося...

— Захисник вдарив мене ліктем і розсік чоло. Нічого страшного, зараз я почуваюся добре.

— Сьогодні ти вперше розпочав гру зі старту...

— Приємно, що тренер довірив мені місце в основі. Я повністю залежний від нього. Якщо я добре тренуватимуся, то він довірятиме мені. Хочу подякувати йому за шанс. Я старатимусь і надалі.

— Ти не проходив зборів з командою і по ходу чемпіонату набираєш форму. Як зараз почуваєшся?

— Сьогодні я провів на полі всі 90 хвилин. Почуваюся впевненіше з кожною грою. Мені допомагають партнери і тренери. Зараз зі мною все нормально і я перебуваю у хорошій фізичній формі. Втім, переконаний, що можу краще.

Для Габріеля Окечукву гра на «Славутич-Арені» стала першою в стартовому складі у «зелено-білій» футболці. Проте гол нігерійського новачка «Карпат» виявився єдиним позитивним моментом у протистоянні із «Зорею».

— Вважаю, що сьогодні ми провели поганий матч. Червона картка остаточно зруйнувала всі наші плани. Нам було важко грати в меншості, тому ми не змогли зіграти у свою гру. Пенальті і червона позбавили нас шансів на позитивний результат.

— Сьогодні ти забив свій дебютний гол за «Карпати». Як почуваєшся?

— Я дуже хотів забити і допомогти команді. Шкода, що мій гол не суттєво вплинув на результат матчу. З однієї сторони я щасливий, що відзначився, але з іншої — розчарований, оскільки ми поступилися.

Спорт.ua

ФОТО:

Спорт.ua: Габриэль ОКЕЧУКВУ: Защитник ударил меня локтем и рассек лицо

Калейдоскоп событий

Найдите нас на VK