Нещодавно Президентом України Петром Порошенком внесено на розгляд ВРУ цей законопроект. Народна Рада >>  02.11.2017 12:53

1 листопада 2017 р. на засіданні Комітету ВРУ у закордонних справах одноголосно вирішено рекомендувати Парламенту прийняти розроблений Держенергоефективності законопроект «Про приєднання України до Статуту Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії « IRENA » (реєстр. № 0164 від 05.10.2017 р.) за основу та в цілому. «Членство України в IRENA стане значним поштовхом для розвитку вітчизняного ринку відновлюваних джерел енергії. Ми зможемо тісно співпрацювати з пров ідними країнами світу у цій сфері і мати доступ до пільгових кредитів на «зелені» проекти через Абудабійський фонд розвитку», - наголосив директор департаменту відновлюваних джерел енергії Держенергоефективності Юрій Шафаренко, презентуючи законопроект. Участь України в IRENA – це можливість: • подавати заявки до Абудабійського фонду розвитку щодо отримання п ільгових кредитів під 1-2% терміном до 20 років; • дізнаватися про св ітові інновації у відновлюваній енергетиці, • співпрацювати з розвинутими державами у цій сфері; • отримувати рекомендації IRENA щодо покращення законодавства у сфері відновлюваної енергетики. Все це є додатковою гарантією для потенційних іноземних інвесторі в , які розглядають можливість інвестування у відновлювану енергетику України. Загалом участь України в IRENA сприятиме виконанню міжнародних зобов’язань щодо досягнення у 2020 році 11% енергії з відновлюваних джерел в енергетичному балансі. У ході виступу Юрій Шафаренко також наголосив на важливості якнайшвидшого прийняття законопроекту : « Вже сьогодні IRENA налічує 152 члена і Україна за крок до приєднання до цього агентства . Нещодавно Президентом України Петром Порошенком внесено на розгляд ВРУ цей законопроект. Наразі перед нами завдання – отримати п ідтримку членів профільних Комітетів ВРУ».

Урядовий портал


Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «Розроблений Держенергоефективності законопроект про приєднання України до Статуту "IRENA" рекомендований комітетом ВР до прийняття в Парламенті»

Калейдоскоп событий