На першому засіданні члени Комісії мають обрати голову та секретаря комісії, а також обговорити регламент її роботи. Народна Рада >>  02.06.2016 20:00

Міністр Кабінету Міністрів Олександр Саєнко провів організаційні збори членів Конкурсної комісії з обрання голови Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів. Члени Комісії визначились з датою проведення першого засідання Комісії, яке відбудеться 9 червня 2016 року о 16-00. На першому засіданні члени Комісії мають обрати голову та секретаря комісії, а також обговорити регламент її роботи. Олександр Саєнко зазначив, що Уряд зробив перший крок до запуску роботи Агентства з розшуку і повернення активів і сподівається на його успішну діяльність. Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів створене згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2016 року №104 як центральний орган виконавчої влади із спеціальним статусом, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України. 

Урядовий портал


Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «Проведено організаційні збори Конкурсної комісії з обрання голови Агентства з розшуку і повернення активів»

Калейдоскоп событий