У Києві за рік хочуть відкрити Музей тоталітарного минулого

А до наступного року повністю облаштуємо музей, розповів пан Кадигроб. Урядовий Кур'єр >>  02.06.2016 10:32

"Експерти вважають, що найоптимальнішим місцем є Національний комплекс "Експоцентр України" (ВДНГ). Поки ж є рішення про розміщення всіх демонтованих пам'ятників на території Державного музею авіації в Жулянах", — розповів пан Прокопів.

Інститут національної пам'яті спільно з арт-менеджером і громадським діячем Володимиром Кадигробом розробляють концепцію музею.

В КМДА сподіваються, що музей тоталітарного минулого стане туристичною принадою.

"Уже за місяць ми плануємо завершити розробку відповідної концепції і сподіваємося, що восени публічно обговорюватимемо проект з усіма деталями та візуалізацією. А до наступного року повністю облаштуємо музей", — розповів арт-менеджер, громадський діяч Володимир Кадигроб.

Влада Києва планує створити і у наступному році відкрити Музей тоталітарного минулого, куди звезуть всі пам'ятки, які потрапили під декомунізацію. Про це повідомив заступник міського голови — секретар Київради Володимир Прокопів.

Серед місць, де можуть створити такий музей, розглядають: Музей народної архітектури та побуту Пирогово, парк Партизанської Слави, Ботанічний сад імені академіка Олександра Фоміна, парк Нивки та ВДНГ.

BBC Ukrainian


Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «У Києві за рік хочуть відкрити Музей тоталітарного минулого»

Калейдоскоп событий