обновлено
20.01.2018
15:55

Метки сюжета

2 листопада відбудеться презентація програми для експортерів "Експортна революція в Україні", розроблена спільними зусиллями України та Естонії. Народна Рада >>  18:57

2 листопада відбудеться презентація програми для експортерів “Експортна революція в Україні”, розроблена спільними зусиллями України та Естонії. Навчальний курс допоможе українським компаніям виходити на ринок ЄС та розширювати продажі на експортних ринках, де експортери вже присутні. В програмі передбачена сесія питань та відповідей, а також можливість поставити питання заступнику Міністра економічного розвитку і торгівлі України - Торговому представнику України Наталії Микольській щодо торгівлі з Європейським Союзом за вісім місяців 2017 року. Початок заходу : 16:00. Місце проведення : приміщення Щастя HUB (вул. Паньківська , 14). Акредитація ЗМІ до 13:00 2 листопада на адресу uatrade @ me.gov.ua (необхідно зазначити ПІБ та назву видання). 

Урядовий портал


Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «2 листопада Наталія Микольська візьме участь у презентації навчального курсу для експортерів "Експортна революція в Україні"»

Калейдоскоп событий