обновлено
22.02.2018
01:30

Метки сюжета

Доповідач: голова комісії Майданик Р. А. 2. Надання інформації щодо відповідей державних органів на звернення Конкурсної комісії. Народна Рада >>  16:50

5 вересня о 18:00 відбудеться засідання комісії з проведення конкурсу на зайняття посад Директора Державного бюро розслідувань, першого заступника та заступника Директора Державного бюро розслідувань, директорів територіальних органів та керівників підрозділів центрального апарату Державного бюро розслідувань, працівників підрозділів внутрішнього контролю Державного бюро розслідувань. Місце проведення : Зал засідань Урядових комітетів, 8 поверх, Будинок Уряду, вул. Грушевського, 12/2, м. Київ. Акредитація ЗМІ проводиться до 17:00 5 вересня за тел. 256-77-07 та електронною адресою: surmak@kmu.gov.ua . Трансляція заходу: https://www.youtube.com/channel/UCdCV-F9cLvixQRHxj2sWXMw    ПОРЯДОК ДЕННИЙ засідання комісії з проведення конкурсу на зайняття посад                   Директора Державного бюро розслідувань, першого заступника та  заступника Директора Державного бюро розслідувань, директорів територіальних органів та керівників підрозділів центрального апарату Державного бюро розслідувань, працівників підрозділів внутрішнього контролю Державного бюро розслідувань  1.     Надання інформації щодо скарг осіб, яких не було допущено до участі у конкурсі відповідно до протоколу засідання Конкурсної комісії від 21 липня 2016 р. № 10, і звернень до Конкурсної комісії, які надійшли станом на 5 вересня 2016 року. Погодження процедури розгляду названих документів. Доповідач: голова комісії Майданик Р. А. 2.     Надання інформації щодо відповідей державних органів на звернення Конкурсної комісії. Доповідач: голова комісії Майданик Р. А. 3.     Про підготовку тестів на знання законодавства (професійних тестів) та порядку тестування. Доповідач: член комісії Монастирський Д. А. 4.     Про стан реалізації рішення Конкурсної комісії щодо звернень до міжнародних організацій з проханням у сприянні проведення конкурсу. 5.     Різне.              

Урядовий портал


Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «5 вересня відбудеться засідання комісії з проведення конкурсу на зайняття посад до Державного бюро розслідувань»

Калейдоскоп событий