обновлено
16.12.2017
15:24

Метки сюжета

Дмитрий СКОБЛОВ: «В каждом матче играем на победу»

Його команда вперше здобула перемогу в Тернополі. Хочу сказати, що головного тренера дуже добре замінюють його помічники. Тож моя команда перемогла у Тернополі вперше. Спорт.ua >>  01.08.2016 12:06

- Хочу привітати вболівальників, команду, а також нашого головного тренера Сергія Шищенка з першою перемогою. Хочеться побажати нашому наставнику якнайшвидшого одужання. Нам його не вистачає. Хочу сказати, що головного тренера дуже добре замінюють його помічники. Ми перебуваємо, так би мовити, на одному зв’язку, однак команді не вистачає Сергія Юрійовича.

Щодо гри, то можу сказати, що вона була важкою через спеку. Вже скільки граю у Тернополі, однак до сьогоднішнього матчу жодного разу тут не вигравав. Тож моя команда перемогла у Тернополі вперше.Тим більше, що вдалося забити гол. Хочу також привітати Ігоря Носарєва з народженням дитини. Хочу побажати матері та дитині здоров'я, а батькові — терпіння.

- У наступних турах на чернівецьку команду очікують виїзні матчі проти ковалівського «Колоса» та «Авангарду» з Краматорська. Як оцінюєш шанси «Буковини» на позитивний результат у цих зустрічах ?

- Зрозуміло, що шанси на успіх у нас є. Ми кожного матчу граємо на перемогу та прагнемо демонструвати гарний футбол. Зараз команда будується. Ми зараз лише налагоджуємо зв’язки. Гадаю, що у нас усе попереду. Ми перемагатимемо та показуватимемо ще кращий футбол.

Автор першого голу у матчі ФК «Тернопіль» - «Буковина» (0:2) Дмитро Скоблов прокоментував першу переможну гру підопічних Сергія Шищенка у сезоні. За словами півзахисника, його команда вперше здобула перемогу в Тернополі.

- Дмитре, твій коментар переможної для «Буковини» гри…

Спорт.ua

ФОТО:

Спорт.ua: Дмитрий СКОБЛОВ: «В каждом матче играем на победу»

Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «Дмитрий СКОБЛОВ: «В каждом матче играем на победу»»

Калейдоскоп событий