У Римі в рамках реставрації відмили Колізей

У Римі завершився перший етап реставрації Колізею, який почали ще в 2013 році Еспресо TV >>  01.07.2016 20:53

Вартість реставраційних робіт оцінюють у кілька десятків мільйонів євро. Близько 25 млн євро в проект інвестував власник марок Tod's і Hogan Дієго Делла Валле.

На новий етап реставрації Колізею 18 млн євро пообіцяв виділити прем'єр Італії Маттео Ренці, який був присутній на урочистій церемонії, присвяченій завершенню першого етапу реставраційних робіт.

Колізей на час реставраційних робіт не закривався.

Під час подальших етапів реставрації влада Італії планує відтворити арену Колізею, яку використовуватимуть для різних урочистостей національного і міжнародного масштабів. На завершальному, третьому, етапі реставрації планується створення спеціального центру для відвідувачів, який буде розташовуватися за стінами Колізею.

У Римі завершився перший етап реставрації Колізею, що почали ще в 2013 році. Під час першого етапу реставрації зі стін Колізею зняли шари бруду й сажі.

Реставрації вручну за допомогою спеціального розчину очистили більше 10 тисяч квадратних метрів стін давнього амфітеатру. Під час реставрації спеціалісти виявили середньовічні фрески із зображенням Ісуса Христа, а також барельєф гладіатора, датований кінцем І сторіччя нашої ери.

BBC Ukrainian

ФОТО:

Еспресо TV: У Римі реставратори відмили Колізей

Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «У Римі в рамках реставрації відмили Колізей»

Калейдоскоп событий