Михаил Сергийчук перешел в Верес

Один з найуспішніших вихованців рівненського футболу повертається. 24-річний нападник Михайло Сергійчук після шестирічної перерви знову у «Вересі». Спорт.ua >>  01.07.2016 20:22

>

Головних голеадорських успіхів Сергійчук досяг у черкаському «Славутичі» - 17 голів, а також «Миколаєві» - 10. До того ще була вінницька «Нива».

>

>

За «Верес» Михайло Сергійчук виступав упродовж двох сезонів (2007-2008 рр. та 2010 р.), провівши загалом 34 гри (3 голи).

>

>

Таким чином, Михайло стане першим гравцем у відродженому «Вересі», хто встиг пограти за рівненську команду ще до її зникнення. У Народному Клубі вірять, що це лише перший крок з повернення місцевих вихованців до рідної домівки.

Один з найуспішніших вихованців рівненського футболу повертається. 24-річний нападник Михайло Сергійчук після шестирічної перерви знову у «Вересі».

>

>

Останні два сезони уродженець села Костянтинівка Сарненського району, вихованець Костопільського спортінтернату провів у Прем’єр-Лізі — у львівських «Карпатах» та ужгородській «Говерлі». Серед еліти у нього за плечима 21 та 17 матчів, відповідно, в яких Михайло забив три голи.

>

Спорт.ua


Калейдоскоп событий