За підтримки американських спеціалістів Уряд має намір швидко реформувати систему митної служби України. Урядовий портал >>  01.07.2016 16:13

За підтримки американських спеціалістів Уряд має намір швидко реформувати систему митної служби України. Про це повідомив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман , відкриваючи засідання Уряду у п’ятницю, 1 липня. "На виконання нашої стратегічної домовленості із Сполученими Штатами Америки 28 червня приїхала спеціальна місія Сполучених Штатів - митники і прикордонники, 11 осіб. Два тижні будуть працювати в Україні для того, щоб зробити оцінку потреб у модернізації митниці", - заявив Володимир Гройсман . Голова Уряду зазначив, що американські партнери фінансово та технічно підтримують Україну у цій реформі. "Тому ми дуже швидко почнемо змінювати систему роботи української митниці. Певні позитивні сигнали уже є, але цього недостатньо", - заявив  він. "Ми починаємо перебудовувати роботу митниці. Ми будемо мати успіх", - підкреслив Володимир Гройсман .  

Урядовий портал


Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «Прем'єр-міністр: За підтримки американських спеціалістів ми швидко змінимо систему роботи української митниці»

Калейдоскоп событий