Україна надає важливого значення поглибленню взаємовигідного співробітництва як з державами Латинської Америки, так і з країнами Азіатсько-Тихоокеанського регіону. Урядовий портал >>  11:03

29-30 червня 2016 року в рамках 11-го саміту альянсу , що проходить у чилійському місті Пуерто-Варас , Надзвичайний і Повноважний Посол України в Аргентині та в Чилі за сумісництвом Юрій Дюдін узяв участь у Першому міністерському засіданні держав-членів та спостерігачів . Основна увага учасників зустрічі була зосереджена довкола пріоритетних напрямів подальшої взаємодії між Тихоокеанським альянсом у складі Колумбії , Мексики , Перу й Чилі та 49 країнами-спостерігачами , зокрема в галузі інновацій , діяльності малих і середніх підприємств , торгівлі . Україна надає важливого значення поглибленню взаємовигідного співробітництва як з державами Латинської Америки , так і з країнами Азіатсько-Тихоокеанського регіону . У цьому контексті статус спостерігача в Тихоокеанському альянсі планується використати як додатковий інструмент для активізації співпраці у галузі торгівлі , інвестицій , науки , освіти й технологій . Довідково Тихоокеанський альянс ( ТА ) – регіональне інтеграційне обєднання , засноване 6 червня 2012 року Колумбією , Мексикою , Перу та Чилі з метою підвищення конкурентоспроможності національних економік на міжнародних ринках шляхом поступового створення між країнами-членами зони вільного руху товарів , послуг , капіталів та осіб , а також сприяння зовнішній торгівлі угруповання , передусім із державами Азіатсько-Тихоокеанського регіону . У ході 15-го засідання Ради Міністрів ТА , яке відбулося 8 червня 2016 року у м. Мехіко , країни-члени альянсу схвалили заявку України щодо набуття нашою державою статусу спостерігача . Спільно з Україною новими спостерігачами в ТА стали також Аргентина, Єгипет, Норвегія, Румунія, Словаччина та Чехія. Таким чином, на сьогодні зазначений статус в об’єднанні мають загалом 49 держав св іту. 

Урядовий портал


Другие новости темы:


Еще ссылки (2) про «Україна вперше у своїй історії представлена на саміті Тихоокеанського альянсу в статусі спостерігача»

Калейдоскоп событий