Представники компанії відзначили покращення та спрощення роботи бізнесу із представниками Уряду та податковими службами. Народна Рада >>  01.07.2016 13:06

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман провів зустріч із представниками компанії Unilever , під час якої співрозмовники обговорили плани щодо подальшого інвестування та роботи компанії в Україні. 1 липня 2016 року в Гостомелі відкривається її нова фабрика чайного виробництва, річна виробнича потужність якої складе 1600 тонн чаю відомих марок. "Є досвід, є розуміння того, як було, як ситуація зараз розвивається. Тим більше, мені приємно, що ви розвиваєте інвестування в Україну, створюєте нові підприємства", - зазначив Прем’єр-міністр. Представники компанії відзначили покращення та спрощення роботи бізнесу із представниками Уряду та податковими службами. Сторони обговорили потенціал України, шляхи поліпшення інвестиційної привабливості держави, а також перші дії Уряду у проведенні реформ. Володимир Гройсман підкреслив важливість створення нормального бізнес-клімату в Україні для того, щоб сформувати належні умови для життя у країні. Цій меті також сприятимуть, зокрема, дерегуляція , проведення судової реформи та боротьба із корупцією, зазначив він. "Україна зараз переживає складний період у своїй історії і потребує відповідальної позиції, відповідальної влади. Є багато викликів, але я оптимістичний у тому, що ми здатні подолати ці виклики і сформувати належні умови для життя і розвитку в Україні", - заявив Прем’єр-міністр. 

Урядовий портал


Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «Володимир Гройсман обговорив із представниками компанії Unilever плани щодо подальшого інвестування в Україні»

Калейдоскоп событий