Польща-Португалія: переможець визначиться у серії пенальті

Раніше у матчі 1/8 фіналу збірна Польщі у серії одинадцятиметрових подолала Швейцарців. Проте ще до кінця першої половини гри португальці зусиллями Ренату Саншеша зрівняли рахунок. BBC Ukrainian >>  01.07.2016 00:45

Основний час гри закінчився нічиєю 1:1.

Відкрили рахунок поляки: вже на 2-й хвилині матчу відзначився Роберт Левандовський.

Проте ще до кінця першої половини гри португальці зусиллями Ренату Саншеша зрівняли рахунок.

Переможець першої чвертьфінальної пари у півфіналі зустрічатиметься з переможцем матчу між збірними Уельсу та Бельгії, який відбудеться цієї п'ятниці.

У додатковий час першого півфінального матчу Євро-2016 збірні Польщі та Португалії не забивали. Переможець матчу визначиться у серії пенальті.

Це буде друга серія пенальті на Євро-2016. Раніше у матчі 1/8 фіналу збірна Польщі у серії одинадцятиметрових подолала Швейцарців.