обновлено
11.12.2017
23:55

Метки сюжета

И. КУЛЬЧИЦКИЙ: «Фоменко пожертвовал репутацией ради сборной»

Ніхто напевно не знає, чому Фоменко із запізненням викликав ще трьох футболістів. Ua-football >>  01.06.2016 22:23

Ніхто напевно не знає чому Фоменко із запізненням викликав ще трьох футболістів. Можливо, самі гравці збірної тиснули на тренера і вимагали, щоб він не ігнорував Селезньова. А може бути і таке, що Фоменко провів декілька тренувань і побачив слабинки в діях наших форвардів. І він таки звернув увагу на Селезньова. Я цілком підтримую рішення Фоменка. Він вирішив пожертвувати своєю репутацією заради інтересів збірної».

Михайло Фоменко оголосив остаточну заявку на Євро-2016. Найбільший подив викликало те, що тренер відчепив від команди динамівця Олега Гусєва.

Легендарний в минулому футболіст «Карпат» прокоментував рішення головного тренера збірної України повернути в команду гравців, що засвітилися в чемпіонаті Росії.

«Михайло Фоменко поставив на кін свою репутацію, - каже Ігор Кульчицький, - Він декілька місяців не пускав до команди легіонерів з чемпіонату Росії. За це його критикували ті українці, яким це не подобалося. І ось тепер Фоменко запросив Селезньова, Зінченка і Бутка і тим самим налаштував проти себе тих радикальних уболівальників, які не хочуть бачити в синьо-жовтому таборі легіонерів з чемпіонату Росії.

Спорт.ua


Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «И. КУЛЬЧИЦКИЙ: «Фоменко пожертвовал репутацией ради сборной»»

Калейдоскоп событий