За скоєне кримінальне правопорушення зловмиснику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 10 років. Украина криминальная >>  01.06.2016 15:48

На даний час проводиться комплекс слідчих та розшукових дій з метою встановлення усіх обставин вчиненого кримінального правопорушення, а також вирішується питання про обрання затриманій особі запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

За скоєне кримінальне правопорушення зловмиснику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 10 років.

Досудове розслідування наразі триває.

Прес-служба прокуратури Київської області

Працівниками прокуратури Київської області спільно зі співробітниками Внутрішньої безпеки Головного управління Національної поліції в Київській області та Головного управління боротьби з корупцією та організованою злочинністю СБУ у м. Києві та області затримано оперуповноваженого одного з районних відділів поліції за фактом вимагання та подальшого отримання неправомірної вигоди у розмірі 3000 гривень.

Вказані кошти службовець вимагав та отримав за надання ним фізичній особі інформації із пошукової системи МВС України «Армор».

Після отримання неправомірної вигоди правопорушника затримано за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.


Калейдоскоп событий