Держфінмоніторингом під час семінару презентовано інформацію щодо розвитку національної системи фінансового моніторингу в Україні, як складової протидії корупційним злочинам. Народна Рада >>  13:11

У місті Одеса з 1 по 2 червня 2016 року проходить спільний міжнародний науково-практичний семінар під егідою ОБСЄ, Німецького товариства з міжнародного співробітництва ( GIZ ) GmbH та Держфінмоніторингу на тему «Співпраця у сфері фінансового моніторингу та антикорупційній діяльності: міжнародні та національні аспекти». Участь у семінарі беруть провідні міжнародні експерти, зокрема Президент MONEYVAL Деніель Телесклаф, Віце-президент MONEYVAL Ельжбета Франков Яшкевич, Голова Підрозділу фінансової розвідки Республіки Польща Вєслав Ясінські, перший заступник Директора Національного антикорупційного бюро України Гізо Углава, керівництво Держфінмоніторингу та представники інших державних органів і організацій. На зазначеному семінарі обговорюються питання щодо ролі підрозділів фінансових розвідок у боротьбі із корупцією, взаємозв’язку антикорупційного та антилегалізаційного законодавства, взаємодії підрозділів фінансових розвідок та антикорупційних підрозділів у сфері забезпечення безпеки публічних коштів у державах ЄС та інші актуальні питання. Держфінмоніторингом під час семінару презентовано інформацію щодо розвитку національної системи фінансового моніторингу в Україні, як складової протидії корупційним злочинам. 

Урядовий портал


Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «В Одесі обговорюють міжнародні та національні аспекти співпраці у сфері фінансового моніторингу та антикорупційної діяльності»

Калейдоскоп событий