обновлено
18.06.2018
09:00
Британія додатково виділяє $1,13 млрд на оборонний бюджет

Додаткові кошти необхідні, щоб програми із переозброєння човнів ракетами Trident не відставала від графіку. 1NEWS >>  01.04.2018 17:32

"Це гарантує, що робота із відновлення нових атомних підводних човнів світового класу залишається за розкладом, і це ще один ознака глибокої прихильності уряду до збереження нашої країни", - заявила прем'єр-міністр Тереза ??Мей.

Минулого року в урядовому звіті містилися застереження, що план модернізації субмарин "перебуває під великим ризиком стати недосяжним", з можливим перевищенням вартості на 20 млрд. фунтів стерлінгів протягом наступного десятиліття.

Втім ця цифра передбачає абсолютно найгірший сценарій, у тому числі, що фунт стерлінгів залишиться на мінімумі протягом всього 10-річного періоду.

Нагадаємо, що Джонсон розповів, чим відрізняється Британія від РФ.

Велика Британія оголосило план додатково виділити 800 мільйонів фунтів стерлінгів ($1,13 мільярда) до бюджету Міністерства оборони на наступний фінансовий рік.

Про це повідомляє ЄП з посиланням на Defense News.

Переважна частина цього фінансування - 600 мільйонів фунтів стерлінгів - буде вилучена з резервного фонду у 10 млрд фунтів для програми підводних човнів "Дредноут". Додаткові кошти необхідні, щоб програми із переозброєння човнів ракетами Trident не відставала від графіку. Загальна її вартість 31 мільярд фунтів.

День


Калейдоскоп событий