На Кіровоградщині за службове підроблення судитимуть секретаря сільради

Дані довіреності секретар сільської ради посвідчила своїм підписом та скріпила гербовою печаткою сільської ради, однак підписи осіб довірителів вказані довіреності не містили. Украина криминальная >>  01.04.2016 12:25

На даний час, обвинувальний акт за ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) КК України з угодою про визнання винуватості направлено до суду для розгляду по суті.

Прес-служба прокуратури Кіровоградської області

Так, досудовим розслідуванням встановлено, що секретар однієї із сільських рад Добровеличківського району, порушуючи загальні правила вчинення нотаріальних дій, склала завідомо неправдивий документ — дублікат від імені одного громадянина на користь другого, який посвідчила своїм підписом та скріпила гербовою печаткою сільської ради. Крім того, обвинувачена видала сім довіреностей на користь своєї односельчанки, відповідно до яких остання мала провести державну реєстрацію земельних ділянок та отримати витяги у відділі Держгеокадастру у Добровеличківському районі. Дані довіреності секретар сільської ради посвідчила своїм підписом та скріпила гербовою печаткою сільської ради, однак підписи осіб довірителів вказані довіреності не містили.

ФОТО:

Дзеркало Кіровоградщини: Секретаря сільради з Кіровоградщини судитимуть за підробку документів

Другие новости темы:


Еще ссылки (2) про «На Кіровоградщині за службове підроблення судитимуть секретаря сільради»

Калейдоскоп событий